УРОКИ ГРИ НА ФОРТЕПІАНО

Кабінети мережі музичних шкіл “Грати легко” облаштовані музичними інструментами на будь-який смак та запит учня. Від цифрових сучасних музичних інструментів преміум класу до акустичних фортепіано найкращих виробників світу – PETROF, RОSLER, SCHOLZE. У нашій школі Ви можете обрати заняття навіть на роялі!

Починаючи з перших занять гри на фортепіано, учні нашої школи виконують улюблені музичні композиції. Адже уже на першому пробному уроці курс навчання добирається індивідуально за вашим запитом та відповідно до бажаного результату. Якщо ви не дуже любите довго зубрити теорію, наші викладачі доберуть максимально комфортну для вас персональну програму. Навчання грі на фортепіано – це захоплюючий процес. Приходьте та переконайтесь у цьому.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Всі уроки у школі проходять індивідуально. Вони динамічні та комплексні, включають різні форми роботи, як-от:

 • теорія та сольфеджіо
 • ритміка (ряд завдань, які розвивають музичний слух та ритм)
 • практика (гра на інструменті)
 • бесіди про епохи, жанри музики, композиторів
 • можливість постійно чути живе виконання викладачів на ваших уроках
 • активна концертна діяльність

Для кого будуть цікавими уроки фортепіано в нашій школі?

 • тих, хто ніколи раніше не грав
 • тих, хто хоче відновити вже набуті раніше навички гри
 • малюків від 4 років
 • дітей шкільного віку та підлітків 
 • дорослих
 • вагітних
 • тих, хто любить грати в ансамблі
 • тих, хто хоче навчитися підбирати акомпанемент або грати кавер-версії улюблених композицій

На заняттях ви навчатиметеся грати цікаві музичні твори: чи то неперевершена класика, чи то чарівні п’єси сучасних композиторів. На наших уроках ви опануєте нотну грамоту, теорію, ритміку, навчитеся читати ноти з аркуша, підбирати акомпанементи до улюблених пісень тощо. Наша задача – закохати вас в інструмент та пробудити бажання йти далі, не зупиняючись на досягнутому.

Наші авторські методики викладання відомі по всій Україні, враховують різні вікові особливості та запити учнів. Посібники серії «Грати легко» створені не тільки для новачків, які приходять навчатися з нуля, а й для тих, хто прагне покращити чи вдосконалити свої навички виконання. Електронна бібліотека та телеграм-канали школи налічують безмежні нотні ресурси, які є у вільному доступі для кожного учня.

Ми проводимо індивідуальне навчання гри на фортепіано для дітей та дорослих за такими типами інструменту:

Акустичне

Цифрове

Ті, хто у перший раз планують свою зустріч з світом музики, можуть записатися на пробний урок. Наші викладачі продемонструють вам живе звучання усіх інструментів. А також ознайомлять з їхніми особливостями та різними жанрами й стилями виконання.

Що таке пробне заняття?

Це повноцінний урок, що триває 45 або 60 хвилин. Викладач познайомить вас з усіма формами роботи на наших заняттях. І визначить ваші подальші кроки у навчанні.

Також ми проводимо пробний урок для двох учнів одночасно. Таке заняття триває 60 хвилин. Приходьте на унікальне сімейне пробне заняття для двох і переконайтеся, що грати не тільки легко, а ще й цікаво!

Пробне заняття дарує вам можливість:

 • Зрозуміти та відчути власну потребу в навчанні
 • Познайомитися з викладачем та навчальним процесом нашої школи
 • Зрозуміти власні музичні здібності і способи їхнього розвитку
 • Визначити мету свого навчання і з допомогою викладача дібрати індивідуальну програму ваших поетапних занять.
 • Отримати перші загальні знання про уроки та результат, якого можна досягти шляхом систематичної роботи на заняття.
 • Ознайомитися з особливостями обраного вами музичного інструмента.
 • Разом із викладачем узгодити графік подальших індивідуальних занять.

За одним абонементом може займатися одна чи дві людини, чергуючи індивідуальні заняття за розкладом.

Записатися на пробний урок

Акустичне фортепіано

Незважаючи на плин часу та масу електронних аналогів, акустичне піаніно втримує хороші позиції на ринку музичних інструментів. Шанувальники музики передусім цінують його за «справжність» звуку та автентичність.

Чому варто вибрати саме акустичне піаніно? Передусім через відмінне звучання. Хто б що не говорив, але жоден синтезатор не може забезпечити таку якість звуку, як піаніно.

Гра на акустичному інструменті допоможе відточити майстерність, проявити творчі навички та розвинути музичний слух. Особливо корисним буде навчання грі на фортепіано з раннього віку. Це забезпечить розвиток координації, пам’яті, моторики пальців та посидючості дитини.

Ще однією беззаперечною перевагою є естетичне задоволення. Гра на піаніно тішить не тільки слух, а й око. Споглядати це — неабияка насолода.

Записатися на заняття

Цифрове фортепіано

Якщо ще років 10 тому можна було сміливо стверджувати, що акустичні піаніно звучать набагато краще за цифрові, просто дорожче коштують, то сьогодні все не так очевидно. Цифрові інструменти зробили просто колосальний ривок, практично стерши різницю в якості між цими двома класами інструментів. Тож на запитання «Що краще: акустичне чи цифрове піаніно» однозначної відповіді немає.

Цифрові піаніно мають технологічну, але простішу механіку. Вона не потребує якогось додаткового догляду та стійка до деформацій. Якщо така клавіатура й виходить із ладу, то трапляється це рідко, а ремонт у кінцевому підсумку обходиться відносно недорого.

Говорячи про переваги цифрових піаніно, одним із перших пунктів називають можливість грати в навушниках. І це цілком справедливо. Причому навушники — це не тільки спосіб не заважати іншим, а й не відволікати вас. Усі цифрові піаніно мають щонайменше кілька тембрів. Піаніно, що працюють від мережі, прекрасно взаємодіють із різними пристроями. Це може бути персональний комп’ютер, мобільний телефон, зовнішня акустика або інший клавішний інструмент. Транспонування, вбудований метроном, можливість поміняти лад, обробка звуку спеціальними ефектами, накладення тембрів, поділ клавіатури на двох…
Функціональність залежить від конкретного інструменту, але щонайменше основні можливості вам будуть доступні навіть за умови покупки базової моделі. Функцію запису виділимо окремо. Можливість почути себе з боку — безцінний та нічим не замінний досвід, який неймовірно корисний і початківцям, і досвідченим піаністам.

Детальніше про інші переваги гри на цифровому фортепіано ви зможете дізнатися вже першому пробному уроці в нашій школі.

Тривалість індивідуальних занять залежить від вікових особливостей, кількості відвідувань на тиждень та запиту учня.

Записатися на заняття

То яке піаніно краще: цифрове чи акустичне?

Якісні акустичні інструменти, як і раніше, є бажаними для будь-якого піаніста. Але важливо розуміти, що на сьогодні цифрові піаніно вже наздогнали акустичні в плані самовираження та давно випередили за співвідношенням ціни/якості. Кожен такий інструмент має свій впізнаваний набір тембрів та особливі характеристики клавіатури. Це точно таке ж «живе» піаніно, як і акустичне. З унікальною поведінкою та характером.

Допомогти визначитися який інструмент саме для Вас з радістю допоможуть викладачі нашої школи. Адже у наших кабінетах є вибір різних типів інструментів під індивідуальний запит кожного учня.

Записатися на заняття

Відео за участю наших учнів та викладачів