Музика надихає

На сьогоднішній день складно будувати та планувати майбутнє. Останнім часом в мережах постійно проявляється така думка – “робити зараз і сьогодні, немає часу відкладати на завтра”.
Музикування дає змогу відволікатися від життєвих реалій та поринати в інший всесвіт, в якому вже Ви є господарем.

Українські пісні, гімн нашої країни стають все більш популярними. Напевно в кожного виникає бажання навчитися їх грати власноруч. Велика кількість аранжувань, доступних та нескладних версій вже доступні для наших учнів. При цьому учень може як інструментально заграти улюблену мелодію, так і заспівати в супроводі фортепіано або гітари. Бо більшість мега популярних на сьогодні пісень дуже легко та гарно звучать саме на цих музичних інструментах.
А викладач допоможе ще більше втілити Вашу мрію в реальність.

Якщо Ви досі сумніваєтесь, чи потрібно дитину віддавати на музику, не зволікайте. Це завжди буде лише в плюс її розвитку. Це час, коли людина відволікається, лікується музикою, переносить свої емоції на чорно-білі клавіші. Це гарний спосіб розслабитись та відчути як Ви власноруч робите мистецтво!

Коли постійний стрес заповнює наш простір, музика здатна викликати у дітей веселий настрій, сконцентрованість уваги та вдосконалення пам’яті.