Наша музична школа пропонує послуги оренди музичних класів для самостійних занять фортепіано та гітари. Усі кабінети школи облаштовані кращими професійними музичними інструментами на будь-який смак та запит. Від цифрових сучасних музичних інструментів преміум класу до акустичних фортепіано найкращих виробників світу – PETROF, RОSLER, WEINBACH, SCHOLZE тощо. У нашій школі Ви можете обрати заняття навіть на роялі! І ця можливість є на різних локаціях. У класах сучасна затишна обстановка та творча атмосфера, що надихає до занять.

Професійні інструменти

Доступні ціни

Затишно та комфортно

Повноцінний музичний клас

Якщо ви шукаєте місце щоб самостійно позайматися на улюбленому інструменті та поринути в атмосферу творчості, тоді Вам точно до нас! Також ми пропонуємо скористатися послугою викладачам гри на фортепіано чи гітарі, які шукають затишне місце для проведення уроків.

Ми пильно слідкуємо за станом наших інструментів та простору, а отже гарантуємо приємне та результативне проведення часу.

Адміністратор легко підбере для Вас зручний час для занять у графіку школи на зручному філіалі.

Вартість 60 хвилин оренди класу складає від 200 грн у залежності від локації. Бронювання часу відбувається завчасно за номером адміністратора та за умови повної передоплати на рахунок школи. При скасуванні резерву заняття в день його проведення оплата не повертається. Перенести бронь можливо лише за день ( до 19:00), узгодивши завчасно дату з адміністратором. Термін дії будь-якої броні складає один місяць. 

 

СКОРИСТАТИСЯ ПРОПОЗИЦІЄЮ!

 

Тисни сюди

Адреси кабінетів для занять

📍СТАРИЙ КИЇВ 

вул. Велика Житомирська,12

рояль ESTONIA 

рояль WEINBACH

 

📍ОСОКОРКИ 

вул.Гмирі,20

Фортепіано PETROF 

📍ПОЗНЯКИ

п-т Григоренка, 22/20

Фортепіано PETROF

 

 

Гітари YAMAHA таких типів

🎸Акустична

🎸Класична

🎸Укулеле

🎸Електрогітара

🎸Бас гітара