Умови відвідування студії

1) Школа працює з 9:00 до 21:00 без вихідних, канікул та державних свят.

2) Уроки за Абонементом закріплюють за учнем день та час у графіку школи. Термін дії будь-якого Абонемента складає 6 тижнів з урахуванням всіх відмін та переносів. Винятком є Абонементи на 8 занять з розкладом один раз на тиждень, термін дії яких складає 10 тижнів.

3) Попередня відміна (не пізніше 19:00 за день до уроку) надається одна на кожні 4 заняття (тобто можна пропустити 1 урок на одному тижні та провести його наступного відповідно до розкладу).

4) Відміна у день уроку вважається непопередньою та призводить до згорання занять. Винятком є один форс-мажор (погане самопочуття, сімейні обставини, робота тощо) на будь-який Абонемент.

Відпрацювання уроків (форс-мажорів або додаткових попередніх відмін) можливе лише у межах діючого Абонементу та, за умови погодження запису учнем, СПИСУЄТЬСЯ у разі його відсутності за БУДЬ-ЯКИХ обставин!

5) У школі діє можливість ЗАМОРОЗИТИ Абонемент один раз терміном до ОДНОГО місяця (лікарняний, відпустка тощо). На цей період учень знімається з розкладу, та на момент його повернення підбирається новий час відповідно до графіку школи. Якщо за 30 днів учень не встиг поновити заняття, залишок його Абонементу згорає.

6) У випадку завершення навчання за ініціативи учня, школа не повертає залишок коштів Абонементу чи Поурочного заняття. Ви можете подарувати залишок уроків будь-кому або відпрацювати їх онлайн.

7) Оплата наступного Абонемента відбувається на останньому занятті діючого. Будемо вдячні Вам за своєчасну оплату, яка є підтвердженням продовження броні часу.

8) За будь-яким Абонементом школи може займатися 1-2 людини, чергуючи відвідування. Всі уроки проходять індивідуально, окрім Абонементів Грай разом.

9) Запис поурочних занять здійснюється лише у межах тижня та за повною передоплатою. Якщо поурочне заняття відміняються учнем у день уроку, таке заняття списується. Правила відвідування Абонементів на поурочні заняття НЕ ДІЮТЬ.

10) У разі запізнення учня на будь-яке заняття, урок триватиме відповідно до його запису.

11) Студія залишає за собою право заміни та зміни викладача  БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ у зв’язку з його хворобою, відпусткою, декретом, форс-мажором, звільненням та зміною загального графіка школи для збереження вашого навчального процесу та його систематичності. Всі викладачі володіють авторською методикою школи, тому ми гарантуємо цікаві та продуктивні заняття з усіма викладачами нашої команди.

12) Оплата навчання здійснюється на розрахунковий рахунок школи, де у призначенні платежу обов’язково має бути зазначено прізвище учня та філіал. Після оплати чек варто надіслати адміністратору для його підтвердження та ідентифікації.

13) У разі виникнення питань щодо навчального процесу, графіка занять, організації, пропозицій чи побажань телефонуйте адміністратору, який працює з 09:00 до 19:00 без вихідних: 098 563 01 59