Заняття музикою для підлітків

Дорослі діти – це веселий та відчайдушний період життя чи все-таки непростий на випробування час.

Підлітковий вік вважається дуже важким для батьків, вчителів та самої дитини. Бо в цей час відбувається формування особистості, знаходження свого “я”, виникнення проблеми вибору та становлення в суспільстві (оточенні). Кожен проходить цей період по-своєму (тихо та непомітно, бурхливо та захопливо, емоційно).

Здавалося б, до чого тут навчання музиці? Вивчення музичного мистецтва?

Все ж таки музика відіграє важливу та корисну роль в житті кожної людини. А в цьому віці й взагалі.

По-перше, це гарний спосіб скинути свої емоції, енергію при грі на інструменті. Звичайно, це буде не легко. Бо напевно всі чули, як хтось зі знайомих колись “кинув” музику через небажання вже нею займатися. Але якщо сумлінно працювати, то яскравий результат не омине Вас.

По-друге, дуже часто нам не вистачає посидючості в будь-якій справі. Заняття музикою розвиває цілеспрямованість, терпіння та концентрацію, що дуже може допомогти в дорослому житті.

По-третє, дуже важливою частиною музикування являється співпраця вчителя та батьків. Підтримка та натхнення, що потребує дитина, є невід’ємною частиною творчого розвитку.

І на останок, це хобі може стати Вам в нагоді впродовж всього життя. Тому варто починати займатися музикою в будь-якому віці.